Здоровий спосіб життя: ключ до щасливого і продуктивного життя

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я. Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини. Необхідність вести здоровий спосіб життя був актуальним як в стародавньому світі, так і сьогодні. Тому, здоровий спосіб життя - є однією з найвагоміших умов збереження і зміцнення здоров'я, який забезпечує високу працездатність та добре самопочуття. Саме тому, з метою популяризації здорового способу життя, значною мірою залежить від нас самих. Здоров’я - це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно! Отже:

1 квітня, розпочинають тижневий марафон до Всесвітнього дня здоров'я учні 3-А та 3-Б класів.

2 квіттня продовжують учні 4-А та 4-Б класів.

3 квітня продовжують учні 5-А, 5-Б та 5-В класів.

4 квітня марафон продовжують учні 6-А, 6-Б, 7-В класів.

Ще більше новин на нащій сторінці у Facebook.