Семінар-нарада для директорів освітніх закладів та осіб, що відповідають за роботу з дітьми з ООП

15 грудня у приміщенні Запорізької гімназії №1 імені Т.Г. Шевченка головним спеціалістом територіального відділу освіти та директором інклюзивно-ресурсного центру Олександрівського району було проведено семінар-нараду для директорів освітніх закладів та осіб, що відповідають за роботу з дітьми з особливими освітніми потребами.

/Files/photogallery/ірц.jpg

Адже з 1 січня 2022 року освітяни працюватимуть за новим Порядком створення інклюзивних класів і груп. Були розлянуті питання про порядок визначення рівнів підтримки навчання дітей з особливими освітніми потребами, проведення позачергового засідання команд супроводу та включення до складу команди супроводу фахівців-консультантів Інклюзивно-ресурсних центрів.