Учитель творить Людину

Кожна людина, яка народжується, створена для добра, для того, щоб залишити після себе слід на землі, слід у серцях людей. А добро, звичайно, не приходить саме по собі, його треба творити, плекати, ростити. Саме таке покликання має педагогічний колектив Запорізької гімназії №1 ім. Т.Г.Шевченка. Наша школа славиться своїми традиціями, обдарованими учнями,талановитими вчителями. Всі вони – люди з великим педагогічним та життєвим досвідом, але основне – це любов до дітей, до справи, якій присвятили своє життя.

Уся діяльність гімназії – це спільна творча праця дітей та дорослих. Діти вчаться, посягають ази мудрості життя, спілкування, а дорослі не старіють з віком, молодість душі - риса, притаманна всім педагогам. У співпраці народжується творчість.

Тут народжуються прекрасні вечори, відбуваються традиційні і нетрадиційні шкільні свята: «Козацькому роду нема переводу», «Масляна», «В сім’ї вольній, новій», «Журавлиний бал», КВК, «Що?Де?Коли?», турніри допитливих, фестиваль театральних колективів. Кожен клас намагається якнайкраще підготувати свій виступ на сцені. Адже саме тут засвічуються таланти, які спалахують зірочками.

Наша гімназія - це простір можливсостей!